Man

Kąty Wrocławskie z KiedyPrzyjedzie.pl

Nasz system został uruchomiony w kolejnej gminie: w Kątach Wrocławskich. Na jej terenie funkcjonują trzy rodzaje linii autobusowych:

 • aglomeracyjna – łączy miejscowości położone najbliżej Wrocławia z węzłami przesiadkowymi na wrocławskich osiedlach Nowy Dwór i Oporów, umożliwia przesiadki na linie tramwajowe. Numery linii realizujące tego rodzaju przewozy to: 807, 817, 827, 837, 847, 857. Przewozy dostępne są w naszym serwisie na stronach internetowych katywroclawskie.KiedyPrzyjedzie.pl oraz w aplikacjach mobilnych pod nazwą "Kąty Wrocławskie",
 • dowozowa – zapewnia dojazd do Kątów, połączenia do stacji PKP Kąty Wrocławskie oraz przystanku Sadowice Wrocławskie. Numery linii: 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89. Linie te obsługiwane są w domenie katy-anita.KiedyPrzyjedzie.pl oraz w aplikacjach pod nazwą "Kąty Wrocławskie - Anita Tarnowska",
 • szkolna – dowóz uczniów do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę, w Gniechowicach, Jaszkotlu, Małkowicach, Kątach Wrocławskich, Sadkowie i Smolcu. Numery linii: 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88 , 89, obsługiwane w naszym systemie razem z liniami dowozowymi.

Dzięki Gminnej Komunikacji Autobusowej Kąty Wrocławskie:

 • miejscowości położone we wschodniej części gminy mają zapewniony dojazd do węzłów przesiadkowych we Wrocławiu FAT i Nowy Dwór,
 • miejscowości położone w zachodniej części, mają zapewnione autobusowe linie dowozowe do pociągów oraz do siedziby gminy.

Z linii szkolnych korzystać mogą wszyscy użytkownicy komunikacji zbiorowej /nie tylko uczniowie/. I z naszego systemu - również ;).

Man

Podwrocławskie Siechnice świecą przykładem

Siechnice (niem. Tschechnitz) to podwrocławskie miasto, którego historia sięga aż 4200 r.p.n.e. Od 1 stycznia 2010 r. jest ono siedzibą gminy Siechnice - wcześniej będąc jednym z nielicznych w Polsce miast niebędących siedzibą gminy, w której się znajdowało (siedzibą gminy była wówczas wieś Święta Katarzyna). W mieście znajduje się Gospodarstwo Ogrodnicze Siechnice, które jest gospodarstwem z największą jednolitą powierzchnię uprawną w Europie! Mogą się o tym przekonać również mieszkańcy Wrocławia - obserwując wieczorami na wschodniej części nieboskłonu olbrzymią łunę świetlną. Organizację komunikacji zbiorowej na terenie gminy począwszy od 1 marca 2019 roku przejął Urząd Miejski w Siechnicach. Jako przewoźnika wybrano firmę Dolnośląskie Linie Autobusowe - a jako system do zarządzania komunikacją, w tym udostępniającą odpowiednie narzędzia pasażerom - KiedyPrzyjedzie.pl. Zapraszamy wszystkich pasażerów podróżujących po terenie gminy jak również na trasie do i z Wrocławia, pod adres: siechnice.KiedyPrzyjedzie.pl. Nasz system dostępny jest również w aplikacjach mobilnych (na aplikację iOS prosimy jeszcze chwilę poczekać...), oraz przez SMS: po wysłaniu wiadomości o treści: "pl.kp.siechnice." pod nr 70711 pasażer otrzyma informację zwrotną z najbliższymi odjazdami z wybranego przystanku (koszt: 62 gr za każdego wysłanego SMS'a).
Man

Zmiany, zmiany

Nadal nam się nie znudziło, wciąż chcemy być coraz lepsi - i dlatego ciągle się zmieniamy… Uruchomiliśmy właśnie nową - mamy nadzieję, że bardzo przydatną - funkcjonalność, tj. obsługę komunikatów od przewoźników. Przy okazji zmodyfikowaliśmy wygląd naszych stron pasażerskich (w obu wersjach: pełnej oraz mobilnej): wprowadziliśmy nowszą wersję naszego logotypu, oraz zaadaptowaliśmy do niej kolorystykę i stylistykę całego panelu pasażerskiego. Przygotowując te zmiany mieliśmy na uwadze maksymalne ułatwienie korzystania z naszego systemu niedowidzącym pasażerom, dlatego staraliśmy się uzyskać jak najwyższy kontrast oraz czytelność na naszych stronach. Wierzymy, że nowsza odsłona KiedyPrzyjedzie.pl jest lepsza od poprzedniej - i przypadnie do gustu użytkownikom naszego systemu. Wszelkie konstruktywne komentarze mile widziane ;).
Man

KiedyPrzyjedzie.pl w Dolinie ... Kamiennej

Kamiennej, Kamiennej - w Dolinie rzeki Kamiennej, a konkretnie w mieście Skarżysko-Kamienna miało miejsce najnowsze wdrożenie naszego systemu. W zeszłym tygodniu oddaliśmy w ręce pasażerów MKS Skarżysko-Kamienna dostęp do narzędzia pasażerskich - tj. stron internetowych dostępnych pod adresesm skarzysko.kiedyPrzyjedzie.pl, oraz aplikacji mobilnych.
Man

Zapraszamy na TRANSEXPO 2018

Wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą tematyką transportu zbiorowego - zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na odbywających się w Kielcach Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO. Czekamy na Państwa na stoisku E-6 w dniach od 23 do 25 października b.r.!
Man

Zapraszamy do Stargardu!

Choć nie wszyscy wiedzą, Stargard jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Według niektórych źródeł, początki istnienia osad ludzkich w miejscu dzisiejszego miasta, sięgają VI wieku! A do 2011 roku Stargard był największym w Polsce i jednym z największych na świecie miast z określeniem pochodzącym od innej miejscowości. Wówczas to, w wyniku decyzji podjętej na podstawie przeprowadzonego referendum, udało się skrócić nazwę ze Stargardu Szczecińskiego na Stargard. Kilkadziesiąt lat wcześniej, tj. w roku 1961, w celu zaspokojenia potrzeb wynikających z dynamicznego rozwoju miasta, powołano do życia Miejski Zakład Komunikacji. Zakład ten funkcjonuje do dziś, choć w wyniku ewolucji również zmieniał nazwę i ostatecznie działa pod szyldem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Sp. z o.o. Jednym z głównych celów, z jakimi MPK wiąże swoją przyszłość jest poprawa jakości świadczonych usług dla spełnienia oczekiwań pasażerów. W tę strategię wpisuje się uruchomienie naszego systemu w mieście. Zapraszamy zatem pod adres stargard.kiedyPrzyjedzie.pl oraz - tradycyjnie - do naszych aplikacji.
Man

Nowa odsłona naszej strony mobilnej!

Wasza - tj. naszych użytkowników i pasażerów naszych klientów - satysfakcja i wygoda są dla nas od zawsze najważniejsze. Wsłuchując się zatem w Wasze głosy, uruchomiliśmy właśnie nową wersję naszej mobilnej strony pasażerskiej. Zmiany - w skrócie:

 • zmiana stylistyki na nawiązującą do strony desktopowej (przy zachowaniu prostoty i intuicyjności korzystania i "lekkości")
 • dodanie obsługi przystanków ulubionych
 • dodanie teoretycznych rozkładów jazdy
 • dodanie podglądu przebiegu kursów
 • łatwiejsza zmiana przewoźnika.

Życzymy miłego korzystania!

Man

Rusza Strzelińska Komunikacja Publiczna

1 lipca 2018 r. Gmina Strzelin uroczyście zainaugurowała otwarcie Strzelińskiej Komunikacji Publicznej. Przewozy w tej liczącej nieco ponad 20 tys. Mieszkańców gminie realizowane będą w ramach 2 linii miejskich i 10 podmiejskich - a odjazdy wszystkich z nich, w czasie rzeczywistym, będą dostępne w naszym systemie - tj. w aplikacjach mobilnych oraz pod adresem strzelin.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Środa Śląska - komunikacja miejska od podstaw bazująca na dobrych wzorcach

Z końcem stycznia bieżącego roku na terenie Gminy Środa Śląska została uruchomiona komunikacja zbiorowa obsługiwana przez Średzką Komunikację Publiczną Sp. z o.o.. Od samego początku funkcjonowania postawiono jednak na rozwiązania nowoczesne: część floty stanowią pojazdy elektryczne, a całość floty objęta została monitoringiem położenia realizowanym przez nasz system. Tym samym odjazdy na terenie Gminy dostępne są w naszych aplikacjach mobilnych oraz pod adresem: srodaslaska.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Współpraca kiedyPrzyjedzie.pl z Here Technologies

Miło nam poinformować, że z początkiem roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Here Technologies. W jej ramach pochodzące z naszego systemu dane rozkładowe dostępne są w produktach HERE: tj. na mapach Here, wyszukiwarce połączeń WeGo.here.com oraz w odpowiednich aplikacjach mobilnych w GooglePlay i AppStore. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki temu korzystanie z komunikacji miejskiej w niżej wymienionych miastach stanie się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze - dzięki ułatwieniu dostępu do informacji o rozkładach jazdy, o lokalizacji przystanków oraz dzięki możliwości planowania podróży z wykorzystaniem środków komunikacji publicznej. Oto pełna lista miast, których dane wymieniane są między naszymi systemami: Bielsko-Biała, Brzesko, Chodzież, Chrzanów, Giżycko, Gorlice, Gostyń, Jarocin, Jaworzno, Kędzierzyn – Koźle, Koszalin, Łask, Myszków, Olkusz, Opole, Ostróda, Oświęcim, Przemyśl, Racibórz, Rędziny, Sieradz, Strzelce Opolskie, Szczecinek, Świnoujście, Tomaszów Mazowiecki, Tychy, Wałcz, Zamość, Zawiercie, Ząbki, Zduńska Wola, Żagań.

Lista ta w przyszłości będzie się wydłużała. Zachęcamy do skorzystania z nowego źródła informacji.

Man

kiedyPrzyjedzie.pl w historycznej stolicy Górnego Śląska - w Raciborzu

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Raciborzu, podmiot odpowiedzialny za usługi komunikacji miejskiej w Raciborzu, zdecydowało się na uruchomienie systemu kiedyPrzyjedzie.pl. Tym samym nasze usługi dostępne są dla pasażerów w Raciborzu w standardowy dla nas sposób, tj. w naszych aplikacjach, na stronie internetowej raciborz.kiedyPrzyjedzie.pl, oraz przez SMS po przesłaniu wiadomości o treści "pl.kp.raciborz.nr_przystanku" na nr 70711 (koszt: 50gr netto/SMS).
Man

kiedyPrzyjedzie.pl w Brzesku

MPK Brzesko to kolejny przewoźnik, którego mamy zaszczyt obsługiwać. Tym samym, z dniem 11 września 2017r, pasażerowie zyskują dostęp do informacji rzeczywistej, opartej na bieżącej lokalizacji pojazdów przewoźnika, na temat czasów przyjazdu autobusu na wskazany przystanek. Informacja ta dostępna jest we wszystkich kanałach obsługiwanych przez nasz system:

 • aplikacjach mobilnych

 • na dedykowanej stronie internetowej: brzesko.kiedyPrzyjedzie.pl

 • za pośrednictwem SMS - po wysłaniu wiadomości o treści: "pl.kp.brzesko.nr_przystanku" na numer specjalny 70711 (koszt: 50gr netto/SMS)

Man

myszkow.kiedyPrzyjedzie.pl

Myszków jest kolejnym miastem, które podjęło decyzję o udostępnieniu pasażerom informacji o rozkładach jazdy w czasie rzeczywistym za pomocą naszego systemu. Informacja ta dostępna jest na witrynie myszkow.kiedyPrzyjedzie.pl oraz w naszych aplikacjach mobilnych.
Man

Informujemy pasażerów MZK w Oświęcimiu

MZK Sp. z o.o. w Oświęcimiu to kolejny podmiot, który zdecydował o wdrożeniu naszego systemu w swojej sieci przewozowej. Dzięki temu, oprócz oczywistych korzyści dla przewoźnika płynących z możliwości zarządzania flotą swoich pojazdów, również pasażerowie zyskują dostęp do rozkładów jazdy w czasie rzeczywistym. A zatem wszystkich pasażerów korzystających z usług MZK na terenie gmin Oświęcim, Chełmek, Brzeszcze oraz Gminy Libiąż w zakresie obsługi sołectwa Gromiec - zapraszamy do korzystania z usług serwowanych przez nasz system. Można to zrobić poprzez:

 • korzystanie z naszych aplikacji moblinych

 • odwiedziny strony oswiecim.kiedyPrzyjedzie.pl

 • SMS - wysyłając wiadomość o treści: "pl.kp.oswiecim.nr_przystanku" pod numer 70711 (koszt: 50gr netto/SMS)

Man

Aplikacja kiedyPrzyjedzie.pl dla urządzeń z systemem Android

Miło nam poinformować, że w sklepie Google Play jest już dostępna oficjalna aplikacja naszego systemu dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym środków komunikacji miejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku. Interesujący nas słupek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie lub też użyć kodu QR, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Często wykorzystywane przystanki łatwo dodamy do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp. Zachęcamy wszystkich do korzystania oraz podzielenia się z nami wrażeniami z jej używania.
Man

Kiedy przyjedzie ząbkobus?

Ząbki, typowa podwarszawska sypialnia gdzie zamieszkuje ponad 60 tys. ludzi z czego tylko połowa jest zameldowana. Młode dynamiczne miasto, którego mieszkańcy zawodowo lub edukacyjnie związani są ze stolicą i codziennie muszą do niej dojeżdżać. W ostatnich latach sprowadziło się do Ząbek tysiące nowych młodych mieszkańców. Z tego powodu Ząbki od kilku lat mają najwyższy przyrost naturalny w kraju. Władze Ząbek aby zachęcić nowych mieszkańców do meldowania się od 2011 roku zaoferowały swoim zameldowanym mieszkańcom i podatnikom bezpłatną komunikację miejską. Jej operatorem jest obecnie PKS w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o.. Obecnie jest to układ trzech linii dowozowych zwiększających dostępność komunikacji publicznej, który komunikuje największe osiedla z węzłami przesiadkowymi i najważniejszymi obiektami użyteczności publicznej. Ząbkowska bezpłatna komunikacja jest zintegrowana z systemem transportowym Warszawy. Codziennie autobusy dowożą kilka tysięcy Ząbkowian do dwóch linii kolei aglomeracyjnej i do kilkunastu warszawskich linii autobusowych. Niestety autobusy często utykają w wyjątkowo nieprzewidywalnych podwarszawskich korkach i kursy bywają niepunktualne przez co tradycyjny rozkład jazdy zazwyczaj odbiegał od rzeczywistości. Od teraz pasażerowie ząbkowskiej komunikacji miejskiej znają już odpowiedź na pytanie „kiedy naprawdę przyjedzie ich autobus?”
Man

Gorlice wśród miast korzystających z kiedyPrzyjedzie.pl

Od początku marca nasz serwis dostępny jest dla pasażerów korzystających z usług Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Gorlicach. Informacje na temat rozkładów jazdy autobusów w czasie rzeczywistym dostępne są pod adresem: gorlice.kiedyPrzyjedzie.pl, w naszych aplikacjach mobilnych, oraz za pośrednictwem krótkich wiadomości tekstowych: po wysyłaniu zapytania pod nr 70711 o treści "pl.kp.gorlice.nr_przystanku" (koszt: 50 gr netto/SMS)
Man

Perła Górnego Śląska, Pszczyna, z systemem kiedyPrzyjedzie.pl

Dumni i szczęśliwi informujemy, że z naszego systemu mogą korzystać również mieszkańcy powiatu pszczyńskiego. Począwszy od 1 lutego 2017r. rozpoczęliśmy obsługę tamtejszej komunikacji miejskiej. Serwis dla pasażerów dostępny jest:

 • pod adresem pszczyna.kiedyPrzyjedzie.pl,

 • w aplikacjach mobilnych,

 • za pośrednictwem usługi SMS Premium (SMS o treści "pl.kp.pszczyna.nr_przystanku" na nr 70711; opłata: 50 gr netto/SMS)

Man

Świnoujście w liczbach

Świnoujście to jedyne w Polsce miasto położone na kilkudziesięciu wyspach. Tylko 3 z 44 wysp są zamieszkane, a największa z nich (Uznam) należy w ok. 10% do Polski (pozostała jej część należy do Niemiec) i zamieszkiwana jest przez 80% populacji Świnoujścia. Flota działającej w mieście firmy "Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. liczy 17 autobusów i wszystkie z nich są monitorowane przez kiedyPrzyjedzie.pl. Wszystkich (ponad 40 tys.) mieszkańców oraz licznych turystów zapraszamy pod adres: swinoujscie.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Dane z kiedyPrzyjedzie.pl prezentowane na tabliczce przystankowej wykonanej z papieru elektronicznego

PKM Jaworzno uruchomiło pierwszą tabliczkę przystankową wykonaną w technologii e-papieru. Podstawową zaletą tej technologii jest oszczędność energetyczna: energia elektryczna wymagana jest tylko do zmiany prezentowanej treści, dzięki czemu tabliczka nie musi być podłączona na stałe do sieci energetycznej a może być zasilana jedynie z ogniwa fotowoltaicznego. W zależności od tego jak się sprawdzi testowana tabliczka PKM Jaworzno nie wyklucza kolejnych instalacji podobnych urządzeń w przyszłości.
Man

Nasz system w Sieradzu

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Sieradzu Sp. z o.o. to kolejny przewoźnik miejski, który zdecydował o wdrożeniu systemu kiedyPrzyjedzie.pl w swojej sieci komunikacyjnej. Pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej w Sieradzu mają teraz możliwość sprawdzenia kiedy naprawdę interesujący ich autobus pojawi się na przystanku - odwiedzając stronę sieradz.kiedyPrzyjedzie.pl, lub wysyłając SMS o treści "pl.kp.sieradz.nr_przystanku" pod nr 70711 (koszt każdego wysłanego SMS jest stały i wynosi 62gr - niezależnie od operatora i taryfy).
Man

PKS w Strzelcach Opolskich S.A. naszym klientem!

PKS w Strzelcach Opolskich S.A. jest pierwszym z powstałych po podziale Państwowej Komunikacji Samochodowej przedsiębiorstw, które zdecydowało się na wdrożenie naszego serwisu. Monitoringiem objęliśmy flotę 42 autobusów realizujących międzymiastowe przewozy osobowe na terenie województwa opolskiego. Pasażerów zapraszamy pod adres strzelceopolskie.kiedyPrzyjedzie.pl!
Man

Oto i jest: nasza aplikacja pasażerska dla systemu operacyjnego Windows Phone

Od dzisiaj dla użytkowników platformy Windows Phone dostępna jest nasza aplikacja pasażerska "kiedyPrzyjedzie". Aplikacja, poza standardową funkcjonalnością związaną z prezentowaniem dynamicznej informacji pasażerskiej dla przewoźników korzystających z systemu kiedyPrzyjedzie.pl, udostępnia również kilka dodatkowych usług - m.in.:

 • zapisywanie najczęściej wykorzystywanych słupków przystankowych jako "ulubionych"

 • dostęp nie tylko do czasu przyjazdu konkretnego pojazdu - ale również do informacji o jego lokalizacji

 • nawigacja do wybranego słupka przystankowego.

Aplikację można pobrać ze strony Microsoft Store. Wierzymy, że aplikacja przypadnie do gustu jej użytkownikom. Jednocześnie - otwarci jesteśmy na sugestie dotyczące ewentualnych zmian lub dodatkowych funkcjonalności. Zapraszamy do korzystania!

Man

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej uruchomił system informacji pasażerskiej w czasie rzeczywistym

Z dumą i prawdziwą satysfakcją informujemy, iż kolejnym przewoźnikiem korzystającym z naszego systemu został Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej. Cała flota autobusowa została objęta działaniem naszego systemu, dzięki czemu pasażerowie mogą na bieżąco być informowani o rzeczywistych czasach przyjazdów interesujących ich pojazdów. Mogą to zrobić na 2 sposoby:

 • odwiedzając stronę bielsko.kiedyPrzyjedzie.pl

 • wysyłając pod numer 70711 SMS o treści: "pl.kp.bielsko.< nr_przystanku >". Opłata - niezależnie od taryfy i operatora - jest stała i wynosi 62 gr.

Man

Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu uruchamia nasz serwis

Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu to stowarzyszenie mające za zadanie wykonywanie zadań publicznych w zakresie zbiorowego transportu lokalnego na terenie czterech gmin członkowskich: Olkusz, Klucze, Bolesław i Bukowno. W związku z uruchomieniem naszego serwisu mieszkańcy wyżej wymienionych gmin korzystający z usług ZKG KM w Olkuszu mają od teraz dostęp do dynamicznej informacji pasażerskiej - udostępnionej pod adresem olkusz.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Komunikacja miejska na terenie Miasta i Gminy Ostróda z kiedyPrzyjedzie!

Operator komunikacji miejskiej na terenie Miasta i Gminy Ostróda - firma Żegluga Ostródzko - Elbląska Sp. z o.o. - uruchomiła monitoring swojej floty pojazdów za pomocą naszego serwisu. Dzięki temu pasażerowie odwiedzając stronę ostroda.kiedyPrzyjedzie.pl mają dostęp do informacji na temat rzeczywistych rozkładów jazdy autobusów.
Man

Pierwsze tablice przystankowe naszej produkcji

W Jaworznie od kilku miesięcy działają nowe elektroniczne tablice przystankowe pobierające wyświetlane dane z naszego systemu. Zgodnie z wolą Zamawiającego, zostały one zbudowane w oparciu o technologię LCD i mają przekątną obrazu równą 46''. O ile dotychczas integrowaliśmy nasz serwis z tablicami przystankowymi różnych producentów, o tyle nowe tablice są wyjątkowe - gdyż zostały w całości wykonane przez nas.
Man

kiedyPrzyjedzie.pl dostępny w Jarocinie

Pasażerowie Jarocińskich Linii Autobusowych Sp.z o.o. mają od dzisiaj dostęp do informacji pasażerskiej w czasie rzeczywistym. Informacje te dostępne są w naszym serwisie pod adresem jarocin.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Łaziska Górne - kolejne miasto z darmową komunikacją i z naszym systemem

Łaziska Górne to 22-tysięczne miasto na Górnym Śląsku, które z dniem 1 stycznia 2016 roku dołączyło do grona miast z darmową komunikacją miejską. Przewoźnikiem realizującym przewozy na zlecenie Urzędu Gminy Łaziska Górne jest firma Usługi Przewozowe Lucjan Brożek, która zdecydowała się na objęcie świadczonych usług działaniem naszego serwisu. Serwis pasażerski dla korzystających z komunikacji miejskiej w Łaziskach dostępny jest pod adresem brozek.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Pasażerowie komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Gostyniu dopieszczeni

Pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej w Gostyniu mogą to robić bezpłatnie - już od ponad dwóch lat. Dodatkowo, z początkiem 2016 roku, mają oni również dostęp do informacji na temat rzeczywistych czasów przyjazdów pojazdów komunikacji miejskiej. Narzędziem udostępniającym taką funkcjonalność jest nasz serwis - dostępny pod adresem gostyn.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Przekraczamy granice

Firma ZDAR, a.s., przewoźnik obsługujący komunikację miejską m.in. w mieście Žďár nad Sázavou, zapewniający obsługę części województw Vysočina i Południowomorawskiego oraz obsługujący linie dalekobieżne np. do Pragi, jest pierwszą firmą przewozową w Republice Czeskiej, która zdecydowała się na korzystanie z naszych usług. Serwis pasażerski dostępny jest pod adresem mhdzdar.kdyPrijede.cz. Zapraszamy do uroczego miasteczka - oraz do korzystania tam z naszego serwisu!
Man

Tomaszów Mazowiecki z systemem dynamicznej informacji pasażerskiej

MZK Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o. to kolejna firma przewozowa, która zdecydowała się na korzystanie z serwisu kiedyPrzyjedzie.pl. Od kilku tygodni przewoźnik monitoruje flotę swoich pojazdów za naszym pośrednictwem, jednocześnie udostępniając pasażerom system dynamicznej informacji pasażerskiej pod adresem tomaszow.kiedyPrzyjedzie.pl.
Man

Nowy adres w naszej domenie: szczecinek.kiedyPrzyjedzie.pl

Witamy nową grupę użytkowników naszego systemu: wszystkich korzystających z usług Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Szczecinku. Życzymy punktualnych przejazdów oraz miłego użytkowania naszego serwisu!
Man

Jesteśmy również w Zamościu

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wdrożeniu naszego systemu: od dziś jest on dostępny również w Zamościu. Pasażerowie Miejskiego Zakładu Komunikacji mogą korzystać z funkcjonalności naszego serwisu odwiedzając stronę zamosc.kiedyPrzyjedzie.pl. Cieszymy się - i zapraszamy!
Man

Czas na Koszalin!

Kolejne wdrożenie naszego systemu. Od dzisiaj nasz serwis został udostępniony pasażerom MZK Koszalin. Zapraszamy wszystkich do korzystania z funkcjonalności kiedyPrzyjedzie.pl!
Man

MZK Zielona Góra kolejnym użytkownikiem systemu kiedyPrzyjedzie.pl

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze nadzoruje flotę swoich pojazdów za pomocą naszego systemu.
Man

MZK Opole testuje tablicę LED

MZK Opole od dziś przez kilka tygodni będzie testowało tablicę LED na przystanku "Cmentarz - Nowa Pętla" zasilaną informacjami pochodzącymi z serwerów kiedyPrzyjedzie.pl. Być może, w przypadku sprawdzenia się tego typu rozwiązania, miasto zdecyduje się w przyszłości na uruchomienie na stałe większej ilości tego typu tablic w całym mieście...
Man

Serwis kiedyPrzyjedzie.pl zostaje udostępniony pasażerom przemyskiego MZK

To pierwsze nasze wdrożenie w województwie podkarpackim.
Man

Zapraszamy na Targi TRANSEXPO!

W dniach 8-10 października w Kielcach odbędą się XII Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO. Zapraszamy na stoisko C-35! Będziemy szczęśliwi i dumni, mogąc spotkać się z Państwem, zademonstrować nasz serwis i pokazać jego działanie w praktyce.
Man

Wdrożenie w ZKKM Chrzanów

Podejmujemy współpracę z kolejnym organizatorem komunikacji: Związkiem Komunalnym "Komunikacja Międzygminna" w Chrzanowie.
Man

kiedyPrzyjedzie.pl w Opolu!

kiedyPrzyjedzie.pl obejmuje swoim zasięgiem miasto wojewódzkie! Opolskie autobusy pod nadzorem naszego systemu.
Man

Kolejne wdrożenie: MPK Zduńska Wola.

Kolejny krok ku nowoczesnej komunikacji miejskiej w Zduńskiej Woli. Rozpoczynamy współpracę!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl w Kędzierzynie Koźle

Kędzierzyn Koźle – pierwszym miastem w województwie opolskim udostępniającym pasażerom informację o rzeczywistych czasach odjazdu autobusów z każdego przystanku w sieci komunikacyjnej!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl w Zawierciu

Rewolucja komunikacyjna w małym mieście!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl w Jaworznie

PKM Jaworzno pierwszym przewoźnikiem korzystającym z kiedyPrzyjedzie.pl!
Man

kiedyPrzyjedzie.pl nagrodzone na targach ExpoSilesia!

Udany debiut kiedyPrzyjedzie.pl! Nasz produkt został nagrodzony na targach ExpoSilesia wyróżnieniem za najbardziej innowacyjny projekt oraz nagrodą za produkt przyjazny osobom niepełnosprawnym. Dziękujemy organizatorom za uznanie!